O mě

Jmenuji se Markéta a již 14 let se starám o Vaši pleť a o Vaše zkrášlení. Kromě kosmetického oboru, jsem několik let pracovala i jako obchodní zástupkyně dermokosmetické značky SynCare, kde jsem působila také jako školitelka a odborná dermoporadkyně. Nyní bych Vám ráda nabídla své letité zkušenosti ve svém salonu. Pracuji s dermokosmetickou značkou SynCare a Diego Della Palma. Provádím odborné přístrojové ošetření Oxygeneo, radiofrekfenční ošetření, chemický peeling, baňkování obličeje-face lift , mezoterapii a mikroblading- tetování.

Přijďte, nechte se hýčkat....  budu se na Vás těšit !!! 

Vaše Markéta

Pracuji s českou kosmetikou SynCare, která již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. 

Společnost SynCare získala za dobu téměř 20 let své existence mnoho stálých zákaznic a zákazníků, kteří požadují vysokou kvalitu kosmetické péče.

Většina přípravků je bez parfémů, některé výrobky obdržely nezávislou akreditaci BIOKOSMETIKY. Schválení provedla státem prověřená kontrolní organizace KEZ o.p.s., která je největší českou institucí schvalující biopotraviny. Biokosmetika SynCare neobsahuje žádné parfémy ani chemické konzervační látky a má zvýšený obsah rostlinných složek pocházejících z certifikovaného ekologického zemědělství, které je ohleduplné k přírodě. Výroba kosmetických přípravků probíhá pod přísnou kontrolou dle standardů EU. Všechny připravky jsou konciovány se záměrem maximálního využití vlastností učinných látek.

DIEGO DELLA PALMA tato kosmetika, pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika diego dalla palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a italské kvality.