OxyGeneo

OxyGeneo poskytuje vynikající výživu pokožky a okysličení pokožky zevnitř s klinicky prokázanými výsledky proti stárnutí pleti. Kombinace OxyGeneo™ radiofrekvece Tripollar zlepšuje texturu pleti, dochází k regeneraci a obnovy kolagenu a elastinu.

Přístroj OxyGENEO poskytuje díky průlomové technologii , vynikající výsledky v péči proti stárnutí pokožky obličeje.Tento přístroj byl navržen speciálně pro práci ve špičkových kosmetických salonech  s kombinací kapsle a gelu, které pracují společně. Speciální kapsle,  obsahují kys.citronovou a bi-karbonát sodný.Gel obsahující  kyselinu hyaluronovou, retinol a collagen, zajistí  regeneraci,hydrataci a  lifting.

Gel obsahující kys.azelaovou se postará o zesvětlení,exfoliaci ,zlepšení struktury pleti a stažení pórů.

Jak to funguje? Exfoliace, infuze, okysličení, radiofrekvence a ultrazvuk.

EXFOLIACE

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek.OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky.

INFUZE

Pomocí exkluzivní kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a při tom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky. Můžete si vybrat mezi      NeoRevive™ pro OMLAZENÍ pleti a proti stárnutí    nebo NeoBright™ pro zesvětlení pokožky, proti AKNÉ a celkové zlepšení textury pleti.

OKYSLIČENÍ

OxyGeneo™ produkuje bubliny CO2, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek dodaných ošetřením.

RADIOFREKFENCE

Tripolární radiofrekvence zlepšuje texturu pleti, vpravuje aktivní látky hlouběji do pleti a aktivuje collagen a elastan.

ULTRAZVUK 

  pomocí ultrazvukových vln  dochází v pleti ke zpevnění kontur obličeje ,výraznému nárustu elasticity, vrásky jsou vyhlazeny,dochází k remodelaci kolagenních a elastických vláken.